Когтін Євгеній, учень 3-А класу, переможець Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

/Files/images/Євгеній Когтін, 3-А клас.jpg

Безбавна Анастасія , учениця 11-Б класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознваства серед учнів ЗЗСО Слобідського району.

Осидченко Олександр , учень 10-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (німецької) серед учнів ЗЗСО Слобідського району.

Данилова Марія, ученниця 10-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Дугар Даніель, учень 11-А класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів ЗЗСО Слобідського району.

Безбавна Анастасія , учениця 11-Б класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (німецької) серед учнів ЗЗСО Слобідського району.

Гришко Софія , учениця 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів ЗЗСО Слобідського району.

Шаповал Ірина, учениця 9-Б класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Перепичай Вероніка, учениця 11-Б класу, ІІ міісце у ІІ етапі ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Заковоротний Олександр, учень 5 класу, ІІІ місце у ІІ етапі ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Дугар Даніель, учень 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Данилова Марія, учениця 10-А класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Перепичай Вероніка, учениця 11-Б класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Гаврилова Дарина, учениця 9 класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання/технологій серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Дугар Даніель, учень 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Петросюк Ярослава, учениця 9 класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Фінагіна Єлизавета, учениця 8 класу, І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Теймуров Фаміль, учень 7 класу, І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Безбавна Анастасія, учениця 11-Б класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови серед учнів ЗЗСО Слобідського району.
Хлопова Єлизавета, учениця 7 класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів ЗЗСО Слобідського району.

Хоанг Андрій, учень 5 класу, ІІ місце у ІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Латиш Денис, учень 6 класу, ІІ місце у ІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Хлопова Єлизавета, учениця 7 класу, ІІІ місце у ІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Гришко Софія, учениця 11-А класу, ІІ місце у районному етапі Обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)».

Фестиваль ораторського мистецтва | Харківський ліцей №68 | Учениця 11-А класу Гришко Софія