Волонтерська акція «Врятуємо дитину»

/Files/images/, 1 АА а 537333225.jpg

Дитяча юнацька організація учнівського самоврядування "Райдуга" провела волонтерську акцію допомоги «Врятуємо дитину». Було зібрано 1500 грн. і передано батькам учня ХЗОШ № 56 Харченко Олексію.

Дякуємо учням та їх батькам 5-В, 7-Б, 8-В, 9-А, 9-В класам за чуйність та співчутливе ставлення до чужого горя.

Акція «Солодкий новорічний подарунок солдатам до військової частини 3017 »

В рамках шкільного проекту «Герої нашого часу» дитячо-юнацької організації учнівського самоврядування «Райдуга» учні 1-11 класів та вчителі провели акцію «Солодкий новорічний подарунок солдатам до військової 3017».

Взяли участь учні 2-х, 3-Г, 5-11 класів. Передано для солдат 23 солодких новорічних подарунка.

Дякуємо учням та батькам!

/Files/photogallery/9709/IMG_8599.JPG /Files/photogallery/9709/IMG_8614.JPG

Фотозвіт

Благодійна акція "Назустріч мрії"

Дитячо-юнацька організація учнівського самоврядування «Райдуга» ХЗОШ № 68, керуючись листом Міністерства освіти і науки України, вирішило долучитись до щорічної благодійної акції «Назустріч мрії» МБФ «Сильні духом». 21.12. 2016 року у холі ІІ поверху школи відбулась благодійна ярмарка, у якій прийняли участь учні 5-11 класів. Вони представили на ярмарок малюнки, поробки, новорічні сувеніри.

Всі зібрані кошти, а їх сума становить 694грн. 25 коп., будуть перераховані батьківським комітетом школи до Міжнародного Благодійного Фонду «Сильні духом» та підуть на лікування і реабілітацію онкохворих діток.

Відповідальними за проведення благодійної акції були Гвоздь Аліса, Чернишова Валерія, Сєрікова Дарина, Калюжний Дмитро, Падалка Олеся, члени шкільного парламенту "Райдуга".

Так приємно робити добро, знати, що й ти зробив хоч трішечки для лікування дітей, яких спіткало таке горе.

Висловлюємо щіру подяку батькам та учням із добрими, відкритими серцями за активну участь у благодійній акції «Назустріч Мрії».

/Files/photogallery/9705/, 1 А а DSC02161.JPG

/Files/photogallery/9705/, 1 А а DSC021799.jpg

Благодійна акція «Збір пластикових кришечок на протези воїнам АТО»

В рамках шкільного проекту «Герої нашого часу» дитячо-юнацької організації учнівського самоврядування «Райдуга» учні 1-11 класів та вчителі взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції «Збір пластикових кришечок на протези воїнам АТО» та в акції «Збір відпрацьованих батарейок».

Найбільше кришечок та відпрацьованих батарейок зібрали учні 7-Б, 5-А, 6-В, 9-В класів.

Учнями 1-11 класів, вчителями зібрано та передано Рікунову С.В., члену батьківської ради Слободського району , 2081 кришечку та 430 батарейок.

Давайте разом допоможемо нашим воїнам!

Акція продовжується!

/Files/images/, 1 А а IMG_83344.jpg

/Files/images/, 1 А а IMG_83366.jpg

Акція "Малюнок солдату"

У рамках відзначення Дня Збройних Сил України за ініціативою Комінтернівської районної організації учнівського самоврядування КРОС у школі проведена акція «Малюнок солдату», в якій взяли участь учні 5-9 класів ДЮГО "Райдуга".

/Files/photogallery/9693/img257.jpg

Фотозвіт

Участь у волонтерській акції "Допоможи пораненим" які знаходяться на лікуванні та реабілітації в Харківському військовому шпиталі

Члени дитячо-юнацької організації учнівського самоврядування «Райдуга» підтримали ініціативу волонтерської організації «Сестри милосердя АТО» та Комінтернівської районної організації учнівського самоврядування КРОС і взяли участь у волонтерській акції "Допоможи пораненим", що знаходяться на лікуванні та реабілітації в Харківському військовому шпиталі.

Райдуга  Райдуга

Учні зібрали шкарпетки, футболки, рушники, засоби особистої гігієни, миючі засоби, а також чай, каву, консерви, крупи, макаронні вироби, малюнки, листи із щирими словами подяки та підтримки, обереги, які зігріють теплом мужні серця воїнів.

/Files/photogallery/9651/IMG_7671, 11.jpg

Урок-реквієм "Герої нашого часу"

13.10.2016 року проведено урок-реквієм до Дня захисника України в рамках проекта "Герої нашого часу" дитячо-юнацької організації учнівського самоврядування.
/Files/images/, 1 IMG_7631.jpg

Галерея "Урок-реквієм "

Міжнародна акція "Дерево Миру".

21.09.2016 року лідери учнівського самоврядування прийняли участь в Міжнародній акції "Дерево Миру".

З ініціативи учнівського самоврядування на подвір'ї школи учні посадили саджанець калини.

/Files/images/, 1 А IMG_7265.JPG

Галерея "Міжнародна акція «ДЕРЕВО МИРУ». 21.09.2016 р. Лідери учнівського самоврядування."