Участь у волонтерській акції "Допоможи пораненим" які знаходяться на лікуванні та реабілітації в Харківському військовому шпиталі

Члени дитячо-юнацької організації учнівського самоврядування «Райдуга» підтримали ініціативу волонтерської організації «Сестри милосердя АТО» та Комінтернівської районної організації учнівського самоврядування КРОС і взяли участь у волонтерській акції "Допоможи пораненим", що знаходяться на лікуванні та реабілітації в Харківському військовому шпиталі.

Райдуга  Райдуга

Учні зібрали шкарпетки, футболки, рушники, засоби особистої гігієни, миючі засоби, а також чай, каву, консерви, крупи, макаронні вироби, малюнки, листи із щирими словами подяки та підтримки, обереги, які зігріють теплом мужні серця воїнів.

/Files/photogallery/9651/IMG_7671, 11.jpg

Урок-реквієм "Герої нашого часу"

13.10.2016 року проведено урок-реквієм до Дня захисника України в рамках проекта "Герої нашого часу" дитячо-юнацької організації учнівського самоврядування.
/Files/images/, 1 IMG_7631.jpg

Галерея "Урок-реквієм "

Міжнародна акція "Дерево Миру".

21.09.2016 року лідери учнівського самоврядування прийняли участь в Міжнародній акції "Дерево Миру".

З ініціативи учнівського самоврядування на подвір'ї школи учні посадили саджанець калини.

/Files/images/, 1 А IMG_7265.JPG

Галерея "Міжнародна акція «ДЕРЕВО МИРУ». 21.09.2016 р. Лідери учнівського самоврядування."