2017/2018 н.р.

/Files/images/, 1 АА Грамота 10-А Что Где Когда.jpg

Команда 10-А класу "Кришталева сова" (старша група), капітан команди Маслова Аліса. Учасники: Сергородцев Ілля, Тищенко Богдан, Лузганова Анастасія, Снурнікова Карина, учні 10-А класу, Пічієнко Марія, учениця 11-Б класу.ІІ місце в турнірі шкільного чемпіонату м. Харкова сезону 2017/2018 рр. з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед команд старшої возрастної групи Слобідського району.

/Files/images/,1 АА Грамота 9-В.jpg

Команда 9-В класу "Кришталеві совенята" (молодша група), капітан команди Одаренко Марія. Учасники: Сігарев Владислав, Сеніна Олеся, Анохін Дмитро, Анненкова Валерія, Олєксенко Михайло. ІІ місце у турнірі шкільного чемпіонату м. Харкова сезону 2017/2018 рр. з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед команд молодшої возрастної групи Слобідського району.

Дата останньої зміни 11 Грудня 2017

Цей сайт безкоштовний!