2017/2018 н.р.

Міський фестиваль шкільних ЗМІ-2018 за напрямком «Шкільне відео». ДЮГО "Райдуга". ІІІ місце.

/Files/images/, 1 А 476 ХЗОШ № 68. ІІІ місце.jpg

Учасники: Шаповал Марія, учениця 8-Б класу, Чумак Дар'я, учениця 9-Б класу, Кашомулі Еваггелія, учениця 11-А класу.

Школа розвитку "Академія управлінської майстерності".Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Калашнік Дар'я, президент дитячо-юнацької громадської організації учнівського самоврядування "Райдуга" була нагороджена дипломом за участь у конкурсі проектів.

/Files/images/, 1 А 445 Калашнік Дар\'я, учениця 10-А класу, президент ДЮГО «Райдуга».jpg

Районний конкурс творів про Другу світову війну. Номінація «Спогади про Другу світову війну в нашій родині» серед учнів 9-х класів

Одаренко Марія, учениця 9-В класу, І місце

XII міський конкурс творчих робіт «Енергофестиваль-2018» під девізом «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії»

Харківська Анна, учениця 6-В класу, ІІ місце

/Files/images/, 1 А 049.jpg

Портнова Олександра, учениця 9-Б класу, ІІ місце

/Files/images/, 1 А 047.jpg

Лапта Олеся, учениця 9-Б класу, ІІІ місце

/Files/images/, 1 А 046.jpg

Районний фестиваль дружин юних пожежних. ІІІ місце

/Files/images/, 1 А 903.jpg

Учасники: Кім Дмитро, Коровіна Сніжана, Кондель Єгор, Луценко Єлизавета, Манскова Юлія, Мірошниченко Матвій, Партола Іван, Перешивайло Анастасія, Сорока Руслан, Сухомлінова Таїсія, учні 8-А класу.

ХІ міський щорічний конкурс творчих робіт "Енергофестиваль-2017" під девізом "Енергозалежності України-наші енергоефективні дії"

Лукашенко Олександр, учень 2-Б класу, 3 місце

Кошаренко Дарина, учениця 3-А класу, І місце

Пиріг Володимир, учень 3-Б класу, І місце

Панасовський Арсеній, учень 3-Б класу, І місце

Літовченко Кіра, учениця 3-Б класу, ІІІ місце

Мурадова Латіфа, учениця 3-Г класу, ІІ місце

Сорочинська Вероника, учениця 3-Г класу, ІІІ місце

Рідняк-Остапчук Олексій, учень 4-А класу, ІІ місце

Паскевич Гліб, учень 4-А класу, ІІІ місце

Поколодна Інеса, учениця 4-А класу, ІІІ місце

Волохова Єлізавета, учениця 4-В класу, І місце

/Files/images/, 1 А 00.jpg /Files/images/, 1 А 087.jpg

/Files/images/, 1 А 088.jpg /Files/images/, 1 А 115.jpg

/Files/images/, 1 А 091.jpg

/Files/images/, 1 А 092.jpg /Files/images/, 1 А 084.jpg

/Files/images/, 1 А 086.jpg /Files/images/, 1 А 089.jpg

/Files/images/, 1 А 093.jpg /Files/images/, 1 А 085.jpg

Турнір шкільного чемпіонату м. Харкова сезону 2017/2018 рр. з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед команд молодшої возрастної групи Слобідського району.

/Files/images/, 1 АА Грамота 10-А Что Где Когда.jpg

Команда 10-А класу "Кришталева сова" (старша група), капітан команди Маслова Аліса. Учасники: Сергородцев Ілля, Тищенко Богдан, Лузганова Анастасія, Снурнікова Карина, учні 10-А класу, Пічієнко Марія, учениця 11-Б класу.ІІ місце в турнірі шкільного чемпіонату м. Харкова сезону 2017/2018 рр. з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед команд старшої возрастної групи Слобідського району.

/Files/images/,1 АА Грамота 9-В.jpg

Команда 9-В класу "Кришталеві совенята" (молодша група), капітан команди Одаренко Марія. Учасники: Сігарев Владислав, Сеніна Олеся, Анохін Дмитро, Анненкова Валерія, Олєксенко Михайло. ІІ місце у турнірі шкільного чемпіонату м. Харкова сезону 2017/2018 рр. з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед команд молодшої возрастної групи Слобідського району.