Дитячо-юнацька громадська організація учнівського самоврядування «Райдуга» ХЗОШ № 68

Рік заснування-1997

/Files/images/герб.jpg

Звітно-виборча конференція дитячо-юнацької організації учнівського самоврядування "Райдуга"

21.09.2016 року відбулася звітно-виборча конференція організації учнівського самоврядування "Райдуга".

З доповіддю за звітний період на конференції виступила Калашнік Дар'я, заступник президента учнівської організації.

/Files/images/, 1 А IMG_8.JPG

Сеніна Олеся, Яременко Анна, Мікерова Катерина, члени шкільного парламенту "Райдуга", лідери учнівського самоврядування класів, розповіли про роботу шкільного парламенту, класних організацій.

З 12 вересня 2016 року у нашій школі було розпочато передвиборчу кампанію кандидатів на посаду Президента школи. За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання виконуючи обов’язки президента організації учнівського самоврядування.

Передвиборча агітація проходила шляхом як особистого спілкування кандидатів з учнями школи, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе.

На посаду президента балатувалися наступні учні:

Калашнік Дар'я, учениця 9-А класу, Сеніна Олеся, учениця 8-В класу, члени шкільного парламенту «Райдуга».

За результатами таємного голосування президентом організації учнівського самоврядування «Райдуга» була обрана Калашнік Дар'я.