Графік проведення спецкурсів, факультативних та індивідуальних занять на 2016/2017 навчальний рік.

№ п/п П.І.Б. вчителя предмет факуль-тат. заняття клас спец. курси.
курс за вибором клас
індивід. заняття клас кількість годин дні тижня час кабінети
1. Бутівченко В.В. Індивідуаль-
ні заняття
11-А 1 п’ятниця 16.00-16.45 18
2. Бутівченко В.В. Екологія
людини
10-А 2 середа 16.00-17.35 18
3. Гаврилова Н.С. Хімія в побуті 8-А 0,5 понеділок 11.25-12.10 21
4. Гаврилова Н.С. Хімія в побуті 8-Б 0,5 понеділок 11.25-12.10 21
5. Гаврилова Н.С. Хімія в побуті 8-В 0,5 понеділок 12.30-13.15 21
6. Гаврилова Н.С. Цікава хімія 7-А 1 четвер 14.20-15.05 21
7. Гаврилова Н.С. Цікава хімія 7-Б 1 середа 08.30-09.15 21
8. Гаврилова Н.С. Цікава хімія 7-В 1 середа 14.20-15.05 21
9. Коробєйні-
кова Л.П.
Уроки
стійкого
розвитку
8-А 1 вівторок 14.20-15.05 28
10. Коробєйнікова Л.П. Уроки
стійкого
розвитку
8-Б 1 четвер 14.20-15.05 28
11. Коробєйнікова Л.П. Уроки
стійкого
розвитку
8-В 1 четвер 08.30-09.15 28
12. Кравченко С.В. Фізика
дивовиж-
ного
світу
6-А 1 середа 11.25-12.10 19
13. Кравченко С.В. Фізика
дивовиж-
ного
світу
6-Б 1 п’ятниця 12.30-13.15 19
14. Кравченко С.В. Фізика
дивовиж-
ного
світу
6-В 1 вівторок 12.30-13.15 19
15. Мирго-
родська
С.О.
Грома-
дянська
освіта
10-Б 1 четвер 16.00-16.45 37
16. Мирго-
родська
С.О.
Допоміж
-ні
історичні
ідисцип-
ліни
10-Б 1 четвер 17.00-18.00 37
17. Охмат В.І. Креслення 10-А 2 четвер 16.00-17.40 10
18. Охмат В.І. Креслення 11-А 2 середа 16.00-17.40 10
19. Пилаєва Т.В. Основи
культури
гендерної
рівності:
ми різні –
ми рівні
10-А 2,5 середа 16.00-17.45 16
20. Пилаєва Т.В. Основи
культури
гендерної
рівності:
ми різні –
ми рівні
10-Б 1,5 четвер 16.00-17.20 16
21. Сітнікова Н.Ю. Етика 5-А 0,5 четвер 11.25-12.10 11
22. Сітнікова Н.Ю. Етика 5-Б 0,5 четвер 08.30-09.15 11
23. Сітнікова Н.Ю. Етика 5-В 0,5 четвер 10.20-11.05 11
24. Сітнікова Н.Ю. Етика 5-Г 0,5 четвер 09.25-10.10 11
25. Сітнікова Н.Ю. Етика 6-А 0,5 четвер 13.25-14.10 11
26. Сітнікова Н.Ю. Етика 6-Б 0,5 четвер 12.30-13.15 11
27. Сітнікова Н.Ю. Етика 6-В 0,5 четвер 14.20-15.05 11
28. Сітнікова Н.Ю. Харківщинознавство 9-А 1 середа 08.30-09.15 11
29. Сітнікова Н.Ю. Харківщинознавство 9-Б 1 середа 14.20-15.05 11
30. Сітнікова Н.Ю. Харківщинознавство 9-В 1 понеділок 09.25-10.10 11
Кiлькiсть переглядiв: 238