Режим роботи ХЗОШ № 68 на 2016/2017 навчальний рік

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: Ісеместр – з 01 вересня по 23 грудня 2016 року, ІІ семестр – з 09 січня по 26 травня 2017 року.

Тривалість уроків у загальноосвітніх навчальних закладах становить: у1-х класах – 35 хвилин, у 2–4-х класах – 40 хвилин, у 5–11-х класах – 45хвилин.

Після закінчення останніх уроків, через 1 годину, будуть проводитися факультативні, індивідуальні та групові заняття, а також робота гуртків.

Різниця в часі навчальних годин 1-4-х класів обов'язково обліковується ікомпенсується проведенням додаткових, індивідуальних занять таконсультацій з учнями.

Навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої шкіл.

Державна підсумкова атестація буде проводитись відповідно до чинного Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

Навчальні екскурсії та навчальна практика будуть проводитись упродовж навчального року.

Упродовж навчального року для учнів будуть проводитись канікули: орієнтовно, осінні - з 24 жовтня до 30 жовтня 2016 року, зимові - з 26 грудня 2016 року до 08 січня 2017 року, весняні - з 25 березня до 02 квітня 2017 року.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов запогодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул.

Режим роботи закладу: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.