Анохін Дмитро, учень 8-В класу, IІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, I місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Козак Кристина , учениця 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з інформаційних технологій.

В’юник Анастасія, учениця 11-А класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з правознавства.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з біології.

В’юнник Анастасія, учениця 11-А класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з біології.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з фізики.

Корнєєнков Владислав, учень 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з фізики.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з хімії.

Сухомлінова Таісія, учениця 7-А класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з хімії.

Анненкова Валерія, учениця 8-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з іноземної мови (німецької).

Манскова Юлія, учениця 7-А класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з української мови та літератури.

Анохін Дмитро, учень 8-В классу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з математики.

Корнєєнков Владислав, учень 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з математики.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з історії.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з історії.

Кошаренко Дмитро, учень 9-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з історії.

Дугар Софія, учениця 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з історії.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, І місце в районному етапі олімпіади з російської мови та літератури.

Гайворонська Софія , учениця 3-А класу І місце у районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4-х класів

Варавенко Анна, учениця 6-А класу, І місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Шаповал Марія, учениця 7-Б класу, ІІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, ІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Вюник Анастасія, учениця 11-А класу, ІІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Козак Кристина, учениця 11-А класу, ІІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Кiлькiсть переглядiв: 271