Пічієнко Марія, учениця 11-Б класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Маслова Аліса, учениця 10-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Макаренко Дарина, учениця 9-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Манскова Юлія, учениця 8-А класу, ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Шаповал Марія , учениця 8-Б класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Варавенко Анна, учениця 7-А класу, І місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Палієнко Аліна, учениця 7-Б класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Халатян Артур, учень 11-Б класу, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Анохін Дмитро, учень 9-В класу, І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Палієнко Аліна, учениця 7-В класу, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Нгуєн Анна, учениця 8-В класу, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови (англійської) .

Снурнікова Карина, учениця 10-А класу, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови (англійської) .

Анненкова Валерія, учениця 9-В класу, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови (німецької).

Сухомлінова Таісія, учениця 8-А класу, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови (німецької).

Лузганова Анастасія, учениця 10-А класу, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Варавенко Анна, учениця 7-А класу, ІІ місце у районному етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Геньбач Роман, учень 7-А класу, ІІІ місце у районному етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Перерва Поліна, учениця 6-А класу, ІІІ місце у районному етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Перепичай Вероніка, учениця 5-В класу, ІІІ місце у районному етапі VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Гайворонська Софія, учениця 4-А класу, І місце у районному етапі XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Рідняк-Остапчук Олексій, учень 4-А класу, ІІІ місце у районному етапі XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Михайлова Єлизаівета, учениця 4-Б класу, ІІІ місце у районному етапі XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Зубков Богдан, учень 4-Б класу, ІІІ місце у районному етапі XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Мурадян Тимур, учень 3-Г класу, ІІІ місце у районному етапі XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Геньбач Роман, учень 7-А класу, І місце у міському хіміко-біологічному турнірі імені І.І.Мечникова.

Варавенко Анна, учениця 7-А класу, ІІ місце у міському хіміко-біологічному турнірі імені І.І.Мечникова.

Анохін Дмитро, учень 9-В класу, ІІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Пічієнко Марія, учениця 11-Б класу, І місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

Маслова Аліса, учениця 10-Б класу, ІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

Миколаєнко Наталія, учениця 11-Б класу, ІІ місце у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Чічібаба Тетяна, учениця 9-А класу, ІІІ місцем у ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Пічієнко Марія, учениця 11-Б класу, ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Маслова Аліса, учениця 10-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Бабенко Катерина, учениця 11-А класу, ІІІ місце у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва

Пічієнко Марія, Афонін Дем'ян, учні 11-Б класу, Гулієв Рахман, учень 10-Б класу, Анохін Дмитро, Одаренко Марія, Сеніна Олеся, учні 9-В класу. ІІ місце у районному турнірі юних хіміків.

Дата останньої зміни 13 Грудня 2017

Цей сайт безкоштовний!