Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, І місце в районному етапі олімпіади з російської мови та літератури.

Гайворонська Софія , учениця 3-А класу І місце у районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4-х класів

Варавенко Анна, учениця 6-А класу, І місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Шаповал Марія, учениця 7-Б класу, ІІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, ІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Вюник Анастасія, учениця 11-А класу, ІІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Козак Кристина, учениця 11-А класу, ІІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.