Пічієнко Марія Геннадіївна, учениця 10-Б класу, І місце у міському науково-практичному конкурсі «Основи безпеки життєдіяльності»

Кудлай Валерія Андріївна, учениця 10-Б класу, І місце у міському науково-практичному конкурсі «Основи безпеки життєдіяльності»

Кудлай Єлізавета Андріївна, учениця 10-Б класу, І місце у міському науково-практичному конкурсі «Основи безпеки життєдіяльності»

В’юник Анастасія Сергіївна, учениця 10-А класу, І місце у міському науково-практичному конкурсі «Основи безпеки життєдіяльності»

Кашомулі Еваггелія Янісівна, учениця 10-А класу, І місце у міському науково-практичному конкурсі «Основи безпеки життєдіяльності»

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, I місце у ІV Всеукраїнському етапі учнівської олімпіади з хімії.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, I місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з хімії

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, IІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з фізики.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з біології.

Анохін Дмитро, учень 8-В классу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з математики.

Анохін Дмитро, учень 8-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з історії.

Стороженко Артем, учень 4-А класу, ІІ місце в районному етапі міської олімпіади випускників шкіл І ступеня "Путівка в науку" з природознавства.

В’юнник Анастасія, учениця 11-А класу, ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з біології.

В’юнник Анастасія, учениця 11-А класу, ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з біології.

В’юник Анастасія, учениця 11-А класу, ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з правознавства.

В'юник Анастасія, учениця 11-А класу, ІІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з історії.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з російської мови та літератури.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

Пічієнко Марія, учениця 10-Б класу, ІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Козак Кристина , учениця 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнівСлобідського району з інформаційних технологій.

Козак Кристина, учениця 11-А класу, ІІІ місцеу районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Корнєєнков Владислав, учень 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з фізики.

Корнєєнков Владислав, учень 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з математики.

Сухомлінова Таісія, учениця 7-А класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з хімії.

Анненкова Валерія, учениця 8-В класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з іноземної мови (німецької).

Манскова Юлія, учениця 7-А класу, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з української мови та літератури.

Кошаренко Дмитро, учень 9-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з історії.

Дугар Софія, учениця 11-А класу, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади серед учнів Слобідського району з історії.

Гайворонська Софія , учениця 3-А класу І місце у районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4-х класів

Варавенко Анна, учениця 6-А класу, І місце урайонному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.

Шаповал Марія, учениця 7-Б класу, ІІІ місце у районному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів.