І міський конкурс інтелекту та краси "Школярка"

23.11.2013 року відбувся І міський конкурс інтелекту та краси "Школярка", в якому брали участь учениці 1-11 класів.

Мета проведення конкурсу краси та інтелекту «Школярка» - залучення молоді до самовиховання, здорового способу життя та участі у масових заходах для реалізації їх творчих здібностей і талантів.

Народний депутат України Анатолій Денисенко побажав школяркам успіхів, чесної боротьби і перемоги в конкурсі.

У нинішньому огляді талантів брало участь 140 школярок у віці від 6 до 17 років зі шкіл Комінтернівського та Червонозаводського районів.

Організатор - Департамент у справах сім'ї та молоді за участю модельного агентства «P&M models».

Наші конкурсантки:

Свириденко Владислава, учениця 2-Б класу ;
Семейкіна Катерина, учениця 4-А класу;
Нгуєн Анна, учениця 4-В класу;
Калашнік Дар’я, учениця 6-А класу;
Дуброва Аделіна, учениця 8-А класу;
Нішанбаєва Еріка, учениця 8-А класу;
Недосвітій Анастасія, учениця 9-А класу;
Калюжна Уляна, учениця 9-А класу.
Дівчата танцювали, ділилися своїми досягненнями у навчанні, демонстрували свою шкільну форму і дефілювали у вечірніх сукнях. Учасниці змагалися за перемогу у трьох номінаціях: «Школярка» (9-11 класи), «Інтелектуальна школярка» (5-8 клас) та «Міні-школярка» (1-4 класи).

/Files/images/Яыы.jpg

/Files/images/Яыыы.jpg

/Files/images/Яыыыыы.jpg

/Files/images/Яыыыыыы.jpg

/Files/images/Ядд.jpg

/Files/images/Яфффф.jpg

/Files/images/Яффф.jpg

/Files/images/Яд.jpg

Фінал відбудеться 21 лютого в ККЗ «Україна».

Недосвітій Анастасія, учениця 9-А класу, посіла ІІ місце серед учасниць 9-11 класів у номінації "Школярка".

Нішанбаєва Еріка, учениця 8-А класу, посіла ІІІ місце серед учасниць 6-8 класів у номінації "Інтелектуальна школярка".

Вони були нагороджені стрічкою, дипломом, пам'ятними подарунками.

/Files/images/Ящух.jpg

Усі учасниці нагороджені пам'ятними подарунками.

/Files/images/Ящуш.jpg

/Files/images/Ящур.jpg