Ніч науки в місті Харкові

28 вересня 2013 року під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, за участю представників міста-побратима Нюрнберга вперше в Україні реалізовано проект «Ніч науки в Харкові».

Проект об’єднав 7 вищих навчальних закладів: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний фармацевтичний університет, Харківський державний університет харчування і торгівлі, Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

На цьому заходу профорієнтаційного напряму побували учні 11-х класів нашої школи.

Ось їх відгуки:

Лавриненко Ксенія та Горбенко Сніжана: "Було класно! Більше всього нам сподобалося презентація ХНУ ім. Каразіна, особливо його екскурсійно-розважальна програма".

Загинайло Ігор та Лазарєв Іван: " А нам дуже сподобалася культурно-розважальна програма в парку культури і відпочинку імені Максима Горького".

/Files/images/Яша Rn8NhYaI-74.jpg