ХIІ Відкрита конференція-конкурс «Каразінський колоквіум»

5–6 квітня 2013 року на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківського університетського ліцею відбулася ХIІ Відкрита конференція-конкурс «Каразінський колоквіум».

В роботі конференції взяли участь Кашин Сергій, учень 11-А класу, Забеліна Ольга, учениця 11-А класу.

На пленарному засіданні учасники конференції прослухали доповіді провідних учених університету, присвячені проблемам розвитку сучасної науки.

6 квітня 2013 року в аудиторіях університетського ліцею відбулися засідання 15 секцій. До складу журі входили викладачі ХНУ імені В.Н.Каразіна. Робота секцій проходила у формі вільної дискусії і обміну думками. Тези доповідей Кашина Сергія, Забеліної Ольгі та інших учасників надруковані в окремому збірнику матеріалів колоквіуму.

/Files/images/101_2057.JPG