СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

01.09.2012 року відбулося СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА та ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ (міні футбольного поля зі штучним покриттям, стрітбольного майданчику). Це свято не тільки для учнів нашої школи, а для всіх мешканців мікрорайону, які люблять спорт.

Велике спасибі Анатолію Петровичу Денисенкові, депутату Харківської міської ради, який доклав багато зусиль, щоб зробити щасливим кожного, хто захоплюється спортом! Для нас, любителів спорту-це розширення горизонтів миру, тому що спорт-це світ гармонії, світ щастя, світ здоров'я, світ усмішок дітей.

Велике спасибі міському та районному керівництву за допомогу реалізації цього надзвичайного проекту

У святі брали участь: Анатолій Петрович Денисенко, депутат Харківської міської ради, Роман Сергійович Веприцький, голова адміністрації Комінтернівського, Олег Юрійович Міщенко, начальник Комінтернівського районного відділу Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області, підполковник міліції, Тетяна В’ячеславівна Пилаєва, начальник управління освіти адміністрації Комінтернівського району.

Свято не буває без подарунків: кожен першокласник нашої школи отримав чудовий щоденник від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса, від Анатолія Петровича Денисенка учні 1-4 класів отримали навчальні приналежності , а шкільні футболісти-м'ячі. Ігор Костянтинович Черкашин подарував шкільним любителям вокалу чудові мікрофони.

Дякуємо за це чудово свято!

Осінь ніжні розпустила

Фарби різних кольорів

І ласкаво запросила

Знов до школи школярів.

Нехай цей день, як особиста дата,

Вам стане провідною зіркою в житті.

І кожну мить плекайте у душі це свято,

Нехай вас щастя зустрічає на путі.

/Files/images/DSC_2946.JPG

/Files/images/DSC_2948.JPG