Історикам та правознавцям Ця новина для тих, хто любить історію, правознавство

В нашій школі велика подія:

Пройшов цікавий тиждень знавців історії та правознавства.

В цьому тиждні прийняли участь учні 5-11 класів:

пройшли екскурсії "Клейноди України" - педагогічний супровід вчителя вищої категорії старшого вчителя Сітнікової Н.Ю.

8-11 класах пройшли шкільні конференції за темами:

"Ім"я Мазепи в історі їУкраїни" - педагогічний супровід вчителя вищої категорії старшого вчителя Сітнікової Н.Ю.

"300 років Полтавської битви" - - педагогічний супровід вчителя вищої категорії Хорошевої Л.В.

Майстер-клас - урок активної взаємодії "Греко-перські війни" - педагогічний супровід вчителя вищої категорії старшого вчителя Сітнікової Н.Ю.

/Files/images/8.JPG

Мастер-клас - творче обговорення та особиста оцінка світових шедеврів І.Босх "Віз сіна" - педагогічний супровід вчителя вищої категорії Хорошевої Л.В.

Конкурентів нема! Міцна команда юних правознавців іде до перемоги - педагогічний супровід вчителя вищої категорії старшого вчителя Сітнікової Н.Ю.

Якщо ви цікавитися середніми віками Єврапи, а саме Францією, очікуйте до вихіду в світ роботи молодого вчителя Міргородської Світлани Олександрівни за цією темою у формі тестів. Це буде цікаво та корисне вам.