ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖТЕХНОГЕНБЕЗПЕКИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

КОМІНТЕРНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ М. ХАРКОВА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖТЕХНОГЕНБЕЗПЕКИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Комінтернівський районний відділ м. Харкова Головного управління Держтехногенбезпеки у Харківській області вкрай стурбований ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей на пожежах.

За статистикою за один лише січень у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки-першопричина сумних та трагічних наслідків.І виною цьому- батьківський недогляд.

В Харківській області склалася загрозлива ситуація з травмуванням і загибеллю людей під час пожеж. З початку 2012 року виникло 490 пожеж при яких загинуло 43 особи із них 1 дитина.

Причинами загибелі людей були, і залишаються необережне поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними газовими, електроприладами, електрообладнанням, пічним опаленням, тощо.

Одна з жахливих за своїми наслідками трагедій сталася вранці 13 лютого цього року в с. Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області, де в приватному житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 7 (!) дітей від отруєння продуктами горіння. Вогнем також пошкоджено підлогу та перекриття будинку на площі 50 кв. м., пошкоджено домашнє майно. Причина та розмір матеріальних збитків від пожежі встановлюються.

Така кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного з батьків, адже коли дітей залишають напризволяще, це неповинно залишатися поза увагою.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!