Урок-реквієм "Чорнобильський дзвін"

22.04. 2011 року в актовій залі школи проведено урок-реквієм "Чорнобильський дзвін". В уроці брали участь: Єжелий В, заступник глави адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради, Самотой І.В., методист лабораторіїї комп'ютерних технологій управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради, Сьомін С.В., голова ради організації "Союз Чернобиль України" Комінтернівського району. члени ради організації "Союз Чернобиль України": Іванова В.А., Спєсівцев В.О, Гарманов О.Г.,Цибін Ю.Г.,Ярмола О.І., Смагін С.В., Ємець В.І. і учні 5-А,5-Б, 5-В, 6-В, 8-А, 9-А, 9-Б, 10-А класів.

/Files/images/13.JPG

/Files/images/14.JPG

Виступ Єжелого В.М.,заступника глави адміністрації Комінтернвського району Харківської міської ради

/Files/images/16.JPG