Єднаймося навколо добрих справ!

29.01.2014 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості №6 відбувся ІV міський зліт волонтерів дитячо-юнацьких організацій навчальних закладів м.Харкова.

В ньому взяли участь учні нашої школи: Пражак Лілія, член шкільного парламенту "Райдуга", відповідальна за роботу комітету волонтерів, Мітіна Анастасія, волонтер, учениці 9-Б класу.

На зльоті були розглянуті тенденції розвитку волонтерського руху в Україні; висвітлено роботу шкільних волонтерських об’єднань та нові напрями волонтерської роботи дітей та молоді; спільно з представниками влади та громадських організацій обговорені питання подальшої співпраці в напрямку реалізації соціальних проектів.

Лідери міського Клубу юних миротворців (представники дитячо-юнацької організації «Росток» Жовтневого району) звернулися до учасників з ініціативою підтримати акцію «Стрічка миру». Таким чином учні навчальних закладів м.Харкова продемонструють свою громадянську позицію і єдність у прагненні миру для всіх народів світу.

Галереї "ІV міський зліт волонтерів дитячо-юнацьких організацій навчальних закладів м.Харкова. 29.01.2015 р."