Новорічне свято для дітей

22.12.2014 року відбулося районне новорічне свято для дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В гості до дітей завітали народний депутат України Анатолій Петрович Денисенко, помічник народного депутату України Віталія Юрійовича Хомутинника Вікторія Качанова, голова ради організації «Союз Чернобыль Украина» Комінтернівського району Олександр Іванович Ярмола, Валерій Іванович Ємець, член ради організації «Союз Чернобыль Украина» Комінтернівського району

Теплими словами привітали гості дітлахів, побажали їм міцного здоров'я, гарних успіхів у навчанні та веселих канікул і свят.

Перед дітьми виступили танцювальний колектив "Руслан і Людмила" ХЗОШ № 68, солісти Катріч Юлія, учениця 7-Б класу, Чеснокова Аніта, учениця 9-Б класу, Чеснокова Аліна, учениця 10-А класу, Мустафаєв Еміль, учень 9-А класу, творчий колектив з театральною виставою «Новорічні пригоди Вінні Пуха».

За доброю традицією наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки від народного депутата України Анатолія Денисенка та народного депутата України Віталія Хомутинника.

Галереї "Районне новорічне свято для дітей ліквідаторів аварії на ЧАЕС. 22.12.2014 р."