Вітаємо Сєрікову Валерію з перемогою!

15 листопада 2014 року на базі Харківської гімназії №12 Харківської міської ради для учнів 8-11–х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова відбувся VІІ міський конкурс знавців російської мови.

Конкурс проводився в рамках реалізації проекту «Обдарована молодь» Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова на 2011-2015 роки.

Мета конкурсу - підвищення інтересу учнівської молоді до поглибленого вивчення російської мови, залучення до надбань російської культури, виховання толерантності в умовах полікультурного суспільства, виявлення та підтримка лінгвістично обдарованої молоді.

За перемогу в конкурсі змагалися 124 учні з усіх районів міста. Окрім переможців в особистій першості, були визначені переможці в номінаціях: «Майстер слова», «Кращий знавець російської фразеології», «За емоційність і креативність мислення», «Кращий знавець російської граматики», «Кращий лінгвіст», «Золоте перо», «За оригінальність мислення».

Сєрікова Валерія, учениця 10-А класу, переможець VІІ міського конкурсу знавців російської мови в номінації серед учнів 10-Х класів.

Дякуємо Алабовську Н.З. за підготовку учениці до конкурсу.