З 02 червня по 20 червня 2014 року на базі ХЗОШ № 68 працював табір відпочинку «Сонечко»

Весело і цікаво промайнули дні перебування 250 учнів 1-5, 7 класів в таборі відпочинку "Сонечко".

Діти купалися в басейні, відпочивали в парку імені Артема, займалися малюванням, моделюванням в СЮТі № 3, катались на ковзанах в "Шато-Лідо".

Побували на екскурсіях в музеї заводу імені Малишева, по місту "Харків-архітектурний", селі Лозовеньки, у 2-ій Державній пожежно-рятувальній частині, музеї природи, морському музеї.

Проводилися музичні конкурси «Вгадай мелодію», «Кращий співак», конкурси малюнків «Світ за твоїм вікном», вернісаж малюнків та виробів із природного матеріалу, конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство", вікторини «По казковим стежинам», «Моя родина», «Хто спритніший», пізнавально-ігрова програма з Правил дорожнього руху, виставка "Світ дитинства".

Цікаві заходи проводилися на спортивних майданчиках, в тренажерній залі.