Основні напрямки роботи

З метою реалізації положень Конституції України, законодавчих актів України в галузі освіти, Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», Програми розвитку освіти в Україні, її інтеграції в Європейський освітній простір, створення умов для забезпечення доступу громадян до якісної освіти, удосконалення культурних і національних освітніх прав і запитів усіх громадян, утвердження високого статусу педагогічних працівників у суспільстві у галузі освіти визначені такі напрями і завдання діяльності школи у 2016/2017 н.р.:

1. Забезпечити перехід на новий зміст навчання учнів.

2. Педколективу школи прийняти до уваги аналіз навчально-виховної роботи за 2015/2016 н.р.

3. Адміністрації, МР, вчителям та спеціалістам школи приділити особливу увагу учням – першокласникам та їх батькам з метою полегшення їх адаптації в нових умовах життєдіяльності.

4. Створити належні умови для адаптації до навчання в основній школі учням 5-х класів.

5. Працювати над створенням уроку як засобу розвитку творчої особистості вчителя й учня, над інформатизацією навчально-виховного процесу.

6. Упроваджувати допрофільну підготовку та профільне навчання в основній та старшій школі, де передбачити психолого-педагогічне діагностування школярів, діагностику рівня навчальних досягнень учнів основної школи.

7. Продовжувати вивчати та застосовувати інноваційні технології, інтерактивні методи навчання.

8. Забезпечити якісну підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання та підсумкових оцінювань випускників школи.

9. Забезпечити подальший розвиток учнівського самоврядування, широкого залучення його до вирішення питань організації навчально-виховного процесу, розвитку громадянської активності, організації здорового способу життя.

10. Разом з органами внутрішніх справ, службою у справах неповнолітніх, місцевими радами, громадськістю здійснювати профілактичну роботу з неповнолітніми, схильними до бродяжництва та скоєння злочинів.

11. Здійснювати роботу щодо поліпшення умов виховання, навчання та оздоровлення, матеріального забезпечення та захисту прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування .